Новина детально
04 грудня 2015 р.

Івано-Франківськ долучився до програми «ЗІГРАЙ В РЕГБІ».

    Починаючи з 05 вересня 2015 року Федерація регбі України почала працювати за програмою «Get into Rugby», розробленою Федерацією регбі Європи, яка на території України зветься «ЗІГРАЙ В РЕГБІ» та метою якої є популяризація гри в регбі та її цінностей, що дає можливість дітям спробувати зіграти в регбі у сучасному і безпечному середовищі за допомогою трьох ключових пунктів Програми: спробуй – зіграй – залишайся.

    03 грудня з ініціативи Федерації регбі Івано-Франківської області за підтримки управління освіти та науки Івано-Франківської міської ради презентація даної Програми відбулась у Івано-Франківську на базі ЗОШ № 25. На семінарі-практикумі для вчителів фізкультури шкіл міста програму представив координатор програми в Україні Павло Рожков; а регіональній федерації був вручений комплект форми, м’ячі та спорядження для регбі-5.

    У практичній частині вчителі фізкультури ознайомились з грою в регбі-5, яку продемонстрували учні Івано-Франківської ДЮСШ-2.

    У продовженні роботи у рамках Програми та на виконання її цілей з 15 по 18 грудня відбудеться турнір з регбі-5 серед шкіл міста Івано-Франківська, у якому вже виявили бажання зіграти дванадцять шкіл.

    Регіональні заходи з реалізації Програми у 2016 році будуть проходити на всеукраїнському рівні, зокрема у Одесі та Львові заплановано проведення двох Фестивалів з регбі-5.


 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)