Новина детально
25 листопада 2013 р.

В Уельсі пройшов міжнародний тренерський семінар

Минуло тижня в Кардіффі под егідою FIRA-AER відбувся тренерській семінар.

Валлійський регбійній Союз (WRU) наочно продемонстрував ВСІ аспекти підготовкі національної збірної Уельса до тестової грі з Тонга. Семінар для тренерів проводили представники WRU Джеррі Робертс и Дуглас Ленглі, а такоже один з найавторітетнішіх арбітрів світу Найджел Оуенс і тренер збірної Уельсу Роб Хоулі, який прівів «драконів» до перемоги в Кубку Шести Націй-2013.

Єдиним представником України на звітній конференції був тренер одеської «Академії» та молодіжної збірної України Дмитро Федишин.

«Для мене це поїздка була як політ у космос. Я дійсно дізнався для себе дуже багато нового. Зокрема , валлійські тренери приділяють велику кількість часу відеоаналіз не тільки ігор, але і тренувального процесу. В Уельсі все на дуже якісному рівні , включаючи новий високотехнологічний спортивний інвентар.

Напередодні гри з Тонга збірна Уельсу провела три тренування. Перша - виключно для нападників - її тривалість 45 хвилин. Друга - тільки для захисників - 50 хвилин. Третя - годинна передігрове безпосередньо на стадіоні «Міленіум». Що мене дуже сильно вразило, так це динамічність з якою проходять тренування. За для переходу від однієї вправи до іншої гравцямвистачає всього 10-15 секунд. Звичайно, в плані розвитку ми сильно відстаємо від Уельсу».

Відзначимо, що крім Дмитра Федишина на семінарі були присутні тренери з Бельгії, Чехії, Німеччини, Молдови, Нідерландів, Польщі, Португалії, Румунії, Росії, Іспанії та Швеції.


17 листопада 2017 г.
«Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)

Відео галерея до новини ««Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)».

17 листопада 2017 г.
АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)».

 
У м. Києві відбувся дитячий турнір з регбі-5