Новина детально
25 листопада 2013 р.

В Уельсі пройшов міжнародний тренерський семінар

Минуло тижня в Кардіффі под егідою FIRA-AER відбувся тренерській семінар.

Валлійський регбійній Союз (WRU) наочно продемонстрував ВСІ аспекти підготовкі національної збірної Уельса до тестової грі з Тонга. Семінар для тренерів проводили представники WRU Джеррі Робертс и Дуглас Ленглі, а такоже один з найавторітетнішіх арбітрів світу Найджел Оуенс і тренер збірної Уельсу Роб Хоулі, який прівів «драконів» до перемоги в Кубку Шести Націй-2013.

Єдиним представником України на звітній конференції був тренер одеської «Академії» та молодіжної збірної України Дмитро Федишин.

«Для мене це поїздка була як політ у космос. Я дійсно дізнався для себе дуже багато нового. Зокрема , валлійські тренери приділяють велику кількість часу відеоаналіз не тільки ігор, але і тренувального процесу. В Уельсі все на дуже якісному рівні , включаючи новий високотехнологічний спортивний інвентар.

Напередодні гри з Тонга збірна Уельсу провела три тренування. Перша - виключно для нападників - її тривалість 45 хвилин. Друга - тільки для захисників - 50 хвилин. Третя - годинна передігрове безпосередньо на стадіоні «Міленіум». Що мене дуже сильно вразило, так це динамічність з якою проходять тренування. За для переходу від однієї вправи до іншої гравцямвистачає всього 10-15 секунд. Звичайно, в плані розвитку ми сильно відстаємо від Уельсу».

Відзначимо, що крім Дмитра Федишина на семінарі були присутні тренери з Бельгії, Чехії, Німеччини, Молдови, Нідерландів, Польщі, Португалії, Румунії, Росії, Іспанії та Швеції.


06 грудня 2017 г.
Збірна України з регбі-7 (до 17 років) проводить підготовку до ЧЄ-2018

Відео галерея до новини «Збірна України з регбі-7 (до 17 років) проводить підготовку до ЧЄ-2018».

21 листопада 2017 г.
Ірпінські регбісти - найсильніші на Київщині (ВІДЕО ІА «ITV»)

Відео галерея до новини «Ірпінські регбісти - найсильніші на Київщині (ВІДЕО ІА «ITV»)».

 
Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.