06 февраля 2019 г.

У Хмельницькому завершилася Спартакіада з регбі серед шкіл (ВІДЕО)

5 лютого у Хмельницькому завершилися змагання міської Спартакіади з регбі–5 серед загальноосвітніх навчальних закладів. Всього у Спартакіаді взяли участь 15 шкільних команд, з них дійшли до фіналу шість.

«Вперше у нашому місті відбулася шкільна Спартакіада з регбі-5. Було три групи, де команди змагалися, щоб вийти сюди. У Хмельницькому регбі є мабуть найпопулярнішим ігровим видом спорту, який дійсно приносить результати для міста. Іншого такого командного виду спорту в місті немає», - розповів президент Федерації регбі Хмельницької області Андрій Лещенко.

Учасниками змагань стали школярі першого-п’ятого класів. Як зазначив Андрій Лещенко, деякі з них увійдуть в збірну Хмельниччини і змагатимуться на Чемпіонаті України з регбі-5.

Перемогу у Спартакіаді здобули вихованці НВК №10. Срібло отримав ліцей №17, третє місце посіла команда з ЗОШ №22. Також до фіналу дійшли регбісти з ЗОШ №19, зайнявши четверте місце. П’ятою стала команда НВО №23, шосте місце у СЗОШ №6.

ye.ua

09 декабря 2019 г.
Георгій Джангірян: від регбі до регбі (ВІДЕО)

Видео галерея к новости «Георгій Джангірян: від регбі до регбі (ВІДЕО)».

28 ноября 2019 г.

Видео галерея к новости «Всеукраїнський турнір з регбі-7, присвячений Дню десантно-штурмових військ (ВІДЕО)».

Федерація регбі України вдячна офіцеру Європейської федерації Хосе Горачатеги за тиждень «підвищення кваліфікації» (ФОТО)