Новость подробно
09 апреля 2024 г.

Борис Бовсуновський, Тетяна Тарасюк та Владислав Ільницький взяли участь у престижному суддівському семінарі Rugby Europe у Португалії

Троє одеських суддів – Борис Бовсуновський, Тетяна Тарасюк та Владислав Ільницький – днями взяли участь у престижному суддівському семінарі Rugby Europe у Португалії. Окрім того, усі вони протягом двох днів працювали на матчах престижного турніру з регбі-15 Portugal Rugby Youth Festival. Участь у турнірі взяли близько 100 (!) команд різних вікових категорії з 10 країн.

Наші судді отримали за свою роботу високі оцінки, тому з нетерпінням чекатимуть на призначення на матчі чемпіонатів Європи.

Що цікаво, Борис, Тетяна та Владислав під час повномасштабної війни мешкають та працюють у різних країнах, отже, їм було про що поговорити протягом семінару та турніру.

rugby.od.ua

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
21 июня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Видео галерея к новости «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области