02 квітня 2020 р.
Безкоштовна програма Girls Rugby L.E.A.D.E.R.S.: зробіть крок до лідерства!
У цей безпрецедентний час, пов'язаний з пандемією коронавірусу, коли регбі опинилося «в ізоляції», багато батьків/опікунів шукають шляхи для забезпечення позитивною діяльностю своїх дітей. Тому пропонуємо Вам саме зараз скористатися безкоштовною програмою Girls Rugby L.E.A.D.E.R.S. Цільова аудиторія – дівчата (всі бажаючі вітаються) з 2-8 класів (приблизно 7-14 років).
02 квітня 2020 р.
ДИСТАНЦІЙНЕ РЕГБІ
Карантин триває, і щоб залишатися у спортивній формі і трохи надихатися позитивом, вже другий тиждень у дитячому регбійному клубі «Київські соколи» під керівництвом головного тренера Павла Рожкова проходять безкоштовні щоденні заняття.
02 квітня 2020 р.
НОК розширює можливості розвитку українських спортсменів
На цьому наголосила під час свого виступу на засіданні Виконкому Національного олімпійського комітету України, що відбувалося в онлайн режимі, голова Комісії НОК «Антураж атлета», призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики Олена Говорова.
01 квітня 2020 р.
Підтримай акцію #WHITECARD
6 квітня по всьому світу відзначають Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, що був започаткований у 2013 році Організацією Об’єднаних Націй разом з Міжнародним Олімпійським Комітетом.
01 квітня 2020 р.
Вадим Гутцайт: «Наш пріоритет – розвиток спорту»
31 березня під головуванням Міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта відбулося перше засідання робочої групи щодо підготовки Стратегії розвитку фізичної культури та спорту.
01 квітня 2020 р.
МОЗ закликає: АЛГОРИТМ ДІЙ ЗА ПІДОЗРИ НА COVID-19
Будьте особливо уважними до свого здоров’я в умовах поширення коронавірусної інфекції.
31 березня 2020 р.
JuniorZ: Фізична культура онлайн – це круто!
ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ, ДРУЗІ, КОЛЕГИ!