Новини
Новости регби: У Франківську відзначили школярів за друге місце на ХІІ Всесвітніх юнацьких іграх. ФОТО

06 липня 2016 р.

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №2 за друге місце з регбі-7 у ХІІ Всесвітніх юнацьких іграх отримали від обласної влади грамоти та грошові премії по 1000 гривень.

Новости регби: Фестиваль пляжного регбі в Одесі

04 липня 2016 р.

Фестиваль пляжного регбі в Одесі

У неділю, 3 липня в Одесі пройшов фестиваль пляжного регбі.

Новости регби: Чоловіча збірна України з регбі друга на Гран-Прі Європи

03 липня 2016 р.

Чоловіча збірна України з регбі друга на Гран-Прі Європи

3 липня у Празі завершилася першість Європи з регбі-7 у другому за силою дивізіоні. Чоловіча збірна України вийшла у фінал, де поступилася Ірландії.

Новости регби: Проект «Регбі-5» планують запустити ще в чотирьох районах Кривого Рогу

29 червня 2016 р.

Проект «Регбі-5» планують запустити ще в чотирьох районах Кривого Рогу

Про це в програмі «Інтерв'ю дня» розповіли старший тренер федерації регбі Кривого Рогу Святослав Міненко і її президент Євген Дудка.

Новости регби: Результати жеребкування 1/2 Кубка України з регбі

28 червня 2016 р.

Результати жеребкування 1/2 Кубка України з регбі

28 червня в Києві визначилися пари півфіналістів Кубка України з регбі 2016.

Новости регби: Юні франківці стали призерами на Всесвітніх юнацьких іграх 2016 року

26 червня 2016 р.

Юні франківці стали призерами на Всесвітніх юнацьких іграх 2016 року

Юні франківці стали призерами на Всесвітніх юнацьких іграх 2016 року, які проходили з 16 по 19 червня в австрійському місті Клагенфурті.

Новости регби: Криворізькі регбісти познайомили учнів школи №41 з овальним м"ячем

24 червня 2016 р.

Криворізькі регбісти познайомили учнів школи №41 з овальним м"ячем

Робота з розвитку "Дитячої регбійний Ліги" йде кожен день. Тренери-регбісти намагаються долучити до спорту якомога більше школярів.

Результати змагань XIII літньої Універсіади України з регбі-7

Відео галерея до новини «Результати змагань XIII літньої Універсіади України з регбі-7».

13 червня 2017 г.
Відео-трансляція першого туру чемпіонату Європи серед жіночих команд з регбі-7.

Відео галерея до новини «Відео-трансляція першого туру чемпіонату Європи серед жіночих команд з регбі-7.».