Новина детально
07 вересня 2023 р.

Франківські юні регбісти посіли 3-є місце на турнірі у Литві

02 вересня 2023 року у литовській Клайпеді на запрошення Regbio klubas "Klaipėdos Kovas" франківські юнаки і діти взяли участь у міжнародному турнірі з регбі-7, присвяченому Дню відновлення незалежності Литви, участь у якому взяли місцеві команди, а також гості з Латвії і України.

Юні регбісти з ДЮСШ-2-"Станиславів"  Івано-Франківськ змагалися у вікових категоріях до 16 років, до 12 років, а десятирічні зіграли у спільній команді з ірпінськими регбістами.

Старша команда, укомплектована, в основному,  гравцями 2009 року народження, мала мало шансів на високе місце у групі проти команд SM "GAJA" із Юрбарско, регбійної академії Вaltrex із Шяуляя і Ірпінської ДЮСШ, а тому прогнозовано зайняла сьоме місце у турнірі, перемігши у стиковій грі команду Львівської ОДЮСШ.

Наймолодші регбісти у першій грі зіграли внічию з командою Akademija Vairas Шяуляй, яка у підсумку стала переможцем турніру, з рахунком 5:5,  програли Regbio klubas "Klaipėdos Kovas" - 0:15 і виграли у команди "Olimpia" - 15:0. Підсумкове п’яте місце і перший турнірний досвід для початківців регбістів. Всі  "спроби" у команді здійснили брат і сестра Кухарські - Артур - три, Карина - одну.

Найзапекліша і рівна боротьба точилася у турнірі 12-річних регбістів. Першу гру наші хлопці виграли у Akademija Vairas-2 з рахунком 10:5, другу програли SM "GAJA" із Каунаса - 15:20 і у третій легко перемогли команду регбійної академії Вaltrex із Шяуляя - 25:0.

Півфінальна гра наших хлопців  з Akademija Vairas-1, за словами литовського тренера, вартувала фіналу. Результативні помилки молодого судді не дозволили франківцям отримати перемогу (10:15), а тому, вигравши у земляків із Львова, команда ДЮСШ-2-"Станиславів" з Івано-Франківська стала бронзовим призером турніру.

Кращими гравцями турніру у нашій команді були визнані серед старших Агулов Григорій, середніх - Бундзяк Давид і наймолодших - Кухарський Артур.

Поїздка у Литву запам’ятається нашим дітям не тільки завзятою боротьбою на полі, але і змістовною екскурсією, організованою литовськими друзями, по красивому портовому місту, поїздкою на катері і відвіданням морського музею та дельфінарію.

Франківське регбі

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»