Новина детально
03 вересня 2023 р.

ДЮСШ «Авіатор» оголошує набір хлопців та дівчат віком від 9 до 17 років у спортивні групи з підготовки регбістів

Єдина в Україні спеціалізована Дитячо-юнацька спортивна школа «Авіатор» Київського міського фізкультурно спортивного товариства «Україна», оголошує набір хлопців та дівчат віком від 9 до 17 років (без обмежень в зрості та вазі) у спортивні групи з підготовки регбістів.

Вихованці школи регбі «Авіатор» мають можливість тренуватися під керівництвом найкращих тренерів-викладачів в Україні. Тренери–викладачі школи регбі «Авіатор» мають значний досвід як ігрової, так і тренерської роботи, задіяні у підготовці національних збірних команд України з регбі.

Всі тренери школи регбі «Авіатор» мають вищу спортивну освіту. Систематично підвищуючи свій професійний рівень, наші тренери розвинуть найкращі якості та підкреслять здібності кожного вихованця, а головне допоможуть стати ініціативним, цілеспрямованим, дисциплінованим спортсменом, який успішно вирішуватиме надскладні задачі як на регбійному полі, так і в повсякденному житті.

Навчально-тренувальний процес в ДЮСШ «Авіатор», який включає зокрема і навчально-тренувальні збори та виїзд в літні табори, здійснюється за рахунок бюджетних коштів.

Всі вихованці ДЮСШ «Авіатор» забезпечуються необхідним екіпіруванням.

Спортсмени, які підтверджують високий рівень підготовки, систематично беруть участь як у внутрішніх так і в міжнародних турнірах, мають можливість взяти участь в стипендіальній програмі (конкурс на отримання стипендії).

Тож не зволікайте та приєднуйтесь до «Авіатора»!

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!