Новина детально
08 червня 2023 р.

Регбі для дітей на Рівненщині

Відбулася зустріч представників Федерації Регбі Рівненської області Євгенія Голенка  та Володимира Радчика з вчителями фізичного виховання Городоцької ОТГ під час планового засідання методоб’єднання вчителів фізичного виховання Городоцької ОТГ.

Ціль зустрічі - методична та матеріальна допомога вчителям фізичного виховання ГОТГ в запровадженні модулю Регбі згідно програми НУШ на уроках фізичного виховання.

Було проведене обговорення методичних аспектів впровадження модулю регбі та передано вчителям сім регбійний м’ячів і комплект стрічок для зайнять з Регбі-5, обговорений термін запуску модуля з початку наступного навчального року та можливість заснування секції Регбі на базі перерахованих навчальних закладів у формі гурткової роботи та окремої секції в КСЗ ГОТГ.

Далі відбулася зустріч з головою Городоцької ОТГ Поліщуком Сергієм Васильовичем та очільником відділу освіти Городоцької ОТГ Грисюком Володимиром Миколаєвичем, під час якої досягнуто домовленостей про планування та організацію секції з Регбі на базі навчальних закладів ГОТГ та КСЗ ГОТГ, було обговорено виділення ставки тренера з Регбі та можливість переїзду кваліфікованого тренера Володимира Лисенка на територію ГОТГ для постійної роботи, який наразі є ВПО.

Були обговорені перспективи розвитку Регбі на території ГОТГ, яка займає лідерські позиції серед ОТГ в Україні, гарантії участі шкільних команд ГОТГ в Чемпіонатах України з Регбі та спільних змагань/тренувань з регбі з вихованцями Рівненської ДЮСШ-4, можливість в подальшому формування дорослого регбійного клубу.

Відео:

https://www.facebook.com/UkrRugby/videos/1734770506966831

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)