Новина детально
23 лютого 2023 р.

Вадим Гутцайт: «Ціна життя наших людей, наших спортсменів — вища за будь-які змагання»

На цьому наголосив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт в ефірі телемарафону «Єдині новини» на телеканалі «Ми — Україна».

Міністр зазначив, що світова спільнота не хоче бачити рф та рб спортсменів на міжнародних змаганнях та Олімпійських іграх-2024 та закликає МОК переглянути свою пропозицію щодо можливого допуску російських та білоруських спортсменів до міжнародних змагань.

«Консолідуємо зусилля з НОКами світу, міжнародними та національними федераціями, суб’єктами олімпійського руху для недопущення спортсменів рф і рб до участі у міжнародних змаганнях. Понад 30 країн підтримують нас у питанні щодо продовження санкційних заходів проти країн-агресорок на міжнародній спортивній арені», — підкреслив Вадим Гутцайт.

При цьому він зауважив, що дискусії щодо можливості повернення на міжнародну арену російських і білоруських спортсменів тривають. 

Детальніше — у долученому сюжеті:

https://www.facebook.com/minmolodsport/videos/2055251198017937

Міністерство молоді та спорту України

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)