Новина детально
18 лютого 2023 р.

Фізична культура по-новому

17 лютого на базі КЗ «Жмеринський ліцей №4» для керівників закладів загальної середньої освіти та вчителів фізичного виховання був проведений семінар-практикум «НУШ: сучасні підходи до викладання фізичної культури».

Спікер семінару Андрій Боляк, заступник голови Комітету з фізичної культури та спорту МОН України, співавтор модельної програми з фізичної культури НУШ, розповів педагогам про впровадження учнівської ліги «Здорова Україна» в закладах освіти, нові підходи до проведення уроків фізичної культури за програмою НУШ та на практиці презентував модуль «Чирлідинг».

Павло Рожков, координатор європейської програми Get Into Rugby Федерації регбі України, член комісії дитячо-юнацького регбі ФРУ, та Данило Абеляшев, кваліфікований суддя Української Федерації флорболу, голова комітету з проведення змагань, надали практичні поради щодо проведення гри регбі-5 та флорболу на уроках фізичної культури.

Організатори заходу - Управління освіти Жмеринської міської ради та КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» спільно з Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України, Федераціями регбі та флорболу України.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Жмеринської міської ТГ

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»