Новина детально
26 січня 2023 р.

«Основним завданням перехідного періоду є забезпечення повноцінного активного відпочинку при збереженні певного рівня тренованості»

Кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Хмельницького національного університету та тренер регбійного клубу «Поділля» (м. Хмельницький) - Олег Квасниця, розповів про перехідний період міжсезоння у регбі:

"Основним завданням перехідного періоду є забезпечення повноцінного активного відпочинку і разом з тим збереження певного рівня тренованості, необхідного для початку нового циклу тренування.

У цей період спортивна форма тимчасово втрачається; вся робота повинна бути спрямована на ліквідацію наслідків стомлення, що виникає протягом тренувального року.

Тренування в перехідному періоді має невеликий сумарний обсяг роботи i незначні навантаження. Обсяг роботи порівняно з підготовчим періодом скорочують приблизно в 3 рази, кількість занять протягом тижневого мікроциклу не перевищує, як правило, 2-4-х, i занять з великим навантаженням не планують.

Різко змінюють i спрямованість роботи. Основний зміст перехідного періоду наповнюють різноманітними засобами активного відпочинку i загально підготовчими вправами. При цьому доцільно орієнтуватися на нові, не використовувані широко в попередньому тренуванні засоби.

Слід змінювати місця занять, проводити їх у лісі, біля моря чи річки, в зонах відпочинку."

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
НАГОРОДЖЕННЯ ЗАСНОВНИКІВ та ВЕТЕРАНІВ РЕГБІ КПІ ім. Ігоря Сікорського