Новина детально
02 грудня 2022 р.

Париж 2024 відкриває програму гостинності та старт продажу квитків

У травні 2021 року Міжнародний Олімпійський Комітет разом з Оргкомітетами Париж 2024, Мілан-Кортіна 2026 та LA28 вирішили запровадити нову централізовану глобальну модель гостинності та продажу квитків майбутніх Ігор.

Її мета полягає в тому, щоб спростити операції, створити нові джерела доходів для підтримки проведення Олімпійських та Паралімпійських ігор, олімпійських команд у всьому світі та їх спортсменів, а також значною мірою сприяти кращому управлінню.

Перший етап паризької програми продажу квитків розпочнеться 1 грудня,  то ж уболівальники з усього світу отримають можливість зареєструватися для участі в лотереї квитків на Олімпійські ігри в Парижі 2024 року.

Вперше квитки продаватимуться виключно на централізованій платформі, яка буде відкрита для всіх уболівальників одночасно.

Після цього буде запущено Паризьку програму гостинності 2024, завдяки чому поціновувачі спорту з різних куточків планети, матимуть доступ до гостинності Ігор.

Оргкомітет Ігор  наголошує на тому, що  квитки та  акредитації надаються лише через Оргкомітет Париж 2024, і офіційні пакети з квитками лише через компанію On Location. Купівля таких активів Ігор з будь-якого іншого джерела є порушенням Кодексу поведінки та продажу квитків у Парижі 2024 та умов гостинності, і будуть підлягати скасуванню та/або санкціям МОК.

noc-ukr.org

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Національна чоловіча збірна України з регбі-15 провела перше тренування перед суботнім матчем зі збірною Швеції