Новина детально
01 грудня 2022 р.

Ольга Суркова: Моя першочергова мета - гідно представити українських рефері на матчах інтернаціональної ліги

Голова комітету жіночого регбі ФРУ, арбітриня - Ольга Суркова знаходиться у команді офіційних матч менеджерів та рефері і є представником України на Dubai Rugby Sevens.

Це один з найпопулярніших спортивних заходів у світі. Змагання найкращих чоловічих та жіночих збірних з регбі. У цьому видовищному турнірі беруть участь регбісти Нової Зеландії, Кенії, Південної Африки та інших країн. Чемпіонат об’єднує світове регбі та інтернаціональний рівень, а це 231 команда!

"Моя першочергова мета - гідно представити українських рефері на матчах інтернаціональної ліги, щоб у майбутньому рефері з України мали змогу успішно працювати на таких матчах. Відвідуючи такі заходи, я знайомлюсь з представниками з усього світу і мій досвід в суддівстві зараз допомагає, тому що я можу розвиватися в інших напрямках. І це прекрасно, бо ж необхідно розвиватися для майбутнього, показуючи своїм прикладом, що в регбі немає нічого неможливого.

Я відкриваю зелений коридор для українських суддів, представляючи український регбі на Dubai Rugby Sevens", - каже Ольга Суркова.

Пишаємося та бажаємо успіхів!

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)