Новина детально
28 листопада 2022 р.

Вадим Гутцайт: Орієнтуватися на європейську та американську моделі, в яких спортивні федерації є центральною ланкою розвитку видів спорту

Орієнтуватися на європейську та американську моделі, в яких спортивні федерації і громадські організації є центральною ланкою розвитку видів спорту, а всі державні інституції їм допомагають — так окреслив своє бачення реформ в олімпійському спорті новообраний президент НОК України Вадим Гутцайт в інтерв’ю телеканалу «Дом»

«Я зосереджуся на роботі в Національному олімпійському комітеті і залишу уряд. Для мене зараз в пріоритеті олімпійський рух, підготовка до Олімпійських ігор конкурентноспроможної збірної України», — сказав Вадим Гутцайт.

Він також запевнив, що НОК зробить усе, аби наші складні умови підготовки не позначилися на результатах спортсменів.

«Є мета — їхати на Олімпійські ігри за перемогами, тож ми робимо і будемо робити все, щоб забезпечити нашим спортсменам всі необхідні умови для підготовки, щоб ми гідно представили Україну в Парижі-2024».

Міністерство молоді та спорту України

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)