ЧЄ з регбі-15 (чоловіки): Литва – Україна – 39:20 (відеоогляд)
До Вашої уваги відеоогляд, представлений Rugby Europe, матчу чемпіонату Європи з регбі-15 серед чоловічих збірних команд дивізіону «Trophy» Литва – Україна, що пройшов 05 листопада в м. Шяуляй (Литва) на стадіоні «Regbio akademijos stadionas» і завершився перемогою господарів з рахунком 39:20 (20:17).
Зазначимо, що у цьому поєдинку у складі збірної України результативними діями відзначились Руслан Радчук (2 спроби) та Олег Косарєв (1 спроба, 1 реалізація та 1 штрафний).
Після двох зіграних ігор наша команда посідає 4 місце з 4 набраними очками.