Новина детально
15 вересня 2022 р.

Підтримка українського регбі

Ця підтримка відчувається за кілометри, і це не тільки про фінансову підтримку, це й про спільні погляди на майбутнє українського регбі й допомога під час зборів та чемпіонатів за кордоном.

Сьогодні хочемо згадати про тих, хто завжди підтримує регбі в Україні словом і ділом, хоча знаходиться далеко.

Іван Ревко - це людина, яка фантично підтримує український регбі вже протягом багатьох років! Іван є почесним членом ради ФРУ, який наразі проживає у Великобританії, але завжди на зв'язку і  готовий прийти на допомогу.

Хосе Горачатеги - чуйна людина та справжній професіонал! Наразі є технічним директором Польської федерації регбі, але багато років пропрацював сервіс-менеджером в Rugby Europe та був наставником Федерації Регбі України.

Від самого початку війни Хосе приймав родини українських регбістів в Іспанії, допомагав у спілкуванні з Європейським регбі та всіляко підтримував українське регбі і продовжує робити це зараз. А ще, Хосе відмінно виконує гімн України.

Василь Лозаренко - колишній українській регбіст, який настільки любить регбі, що зараз займається виготовленням регбійного спорядження та м'ячів у Кракові, де й проживає.

Він намагається відвідувати всі матчі за участі наших збірних, які проходять у Польщі та вболіває за Україну всією душею! До речі, дружина Василя, професійний масажист-реабілітолог, відпрацювала з нашими збірними хлопців та дівчат U18 на останньому чемпіонаті Європи.

Щиро дякуємо кожному!

До зустрічі на чемпіонатах!

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»