Новина детально
18 серпня 2022 р.

Майстер-клас з регбі-5 на Всеукраїнському семінарі-практикумі щодо розвитку фізичної культури та спортивної підготовки

17 серпня розпочався Всеукраїнський семінар-практикум щодо розвитку фізичної культури та спортивної підготовки серед учнівської молоді у рамках Всеукраїнської серпневої конференції 2022.

У заході взяли участь офлайн і онлайн вчителі фізичної культури, методисти, представники федерацій з видів спорту, фахівці з фізичної культури та зацікавлені.

Відповідальні працівники Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України презентували роботу Комітету в умовах військового стану, які спортивно-масові та спортивні заходи були проведені в Україні та в яких міжнародних змаганнях наші учні брали участь!

Також було презентовано платформу з фізичного виховання та спорту, на якій всі зможуть отримати необхідну інформацію в напрямку фізичного виховання та учнівського та студентського спорту!

Цікава інформація про Організацію освітнього процесу з фізичної культури, навчальні програми, планування, оцінювання, особливості різних форм навчання: дистанційна форма (онлайн), очна форма (офлайн), індивідуальна, сімейна, екстернатна в тому числі для дітей, які знаходяться за кордоном та інші цікаві питання!

Традиційно, окрім теоретичної частини відбулися і практичні заняття. Було проведено майстер-класи по проведенню уроків з фізичної культури, а також майстер-класи флорболу, бадмінтону, фризбі, регбі-5, ушу.

Повне відео першого дня Всеукраїнського семінару-практикуму можна подивитись за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=6bxi49fG96g

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України - КФВС МОН України

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
У Рівному відбувся Відкритий кубок Рівненської області з регбі-7 памꞌяті Героя України Володимира Стельмаха