Новина детально
28 липня 2022 р.

Гравчині збірної Бельгії висловили захоплення гарною підготовкою українок на ЧЄ з регбі-7

В останній грі чемпіонату Європи елітного дивізіону з регбі-7 серед дівчат віком до 18 років нашим гравчиням випало зустрітися на полі з бельгійською збірною.

Ця гра вирішувала долю сьомого місця у чемпіонаті та завдяки гарній підготовці від Сергія Гарькавого і Максима Кравченка та бойовому настрою, дівчата впорались!

Рідкісні 0:0 після першої семихвилинки. У другій половині гри українки заволоділи ініціативою і Вікторія Шепель конвертує її у вдалу "спробу" - 5:0, бельгійки зрівнюють рахунок, проте на останніх секундах тернополянка Юлія Горошко успішно завершує атаку збірної України, а Єлизавета Гільтайчук успішною "реалізацією" встановлює переможний результат - 12:5.

Після гри дівчата збірної Бельгії висловили захоплення гарною спортивною підготовкою наших гравчинь та запросили взяти участь у спортивному таборі.

Також на пам'ять про цю зустріч команди обмінялись регбійками своїх команд.

Дякуємо бельгійській збірній дівчат за гарну гру, підтримку та теплі спогади про цей матч!

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)