Новина детально
13 липня 2022 р.

Понад 30 юних регбістів з України провели неймовірно насичений тиждень у Франкфурті-на-Майні!

У понеділок, 11 липня, повернулася в Україну спортивна делегація Фонду розвитку дитячо-юнацького регбі. 46 осіб, з них 33 юні регбісти (віком від 10 до 14 років), провели тиждень у Франкфурті-на-Майні (Німеччина). Організатори цього чудового заходу – Київська міська федерація регбі, Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні та німецький клуб SC FRANKFURT 1880.

До складу делегації входили: Олексій Поздняков – старший менеджер, менеджери – Тарас Білінський та Оксана Ярема. В'ячеслав Козьменко – головний тренер, старші тренери – Анастасія Скіценко та Михайло Ярема. Тренери: Аліса Ульянкіна, Іван Кухарський, Любов Розман. Керував делегацією Леонід Дейнеко.

Регбісти клубів «Авіатор» (Київ), «Хартс» (Київ), «Kyiv Rhinos 196», ДЮСШ Івано-Франківська проводили спільні тренування з регбістами SC FRANKFURT 1880 та Eintracht FRANKFURT RUGBY. Тренувальним процесом керували тренери з Нової Зеландії.

Окрім тренувального процесу, керівництво SC FRANKFURT 1880 підготувало чудову культурну програму. Це і відвідування мерії, екскурсії в музеї, прогулянка по Майну, басейни та багато іншого.

Прекрасний прийом організували регбісти SC FRANKFURT 1880.

Окрема подяка нашим друзям Тіло БАРЗУ та Крісу ПОРТЕРУ.

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»