Новина детально
08 липня 2022 р.

ФРУ висловлює подяку Michał Czerwiowski та «Rugby Kobiet KS Budowlani Łódź» за якісну організацією зборів та тренувань для наших юніорських збірних!

Завершився останній етап підготовки збірних хлопців та дівчат U18 до чемпіонату Європи з регбі-7 у дивізіоні «Championship».

Це був перший досвід закордонних зборів для юніорських команд України, і він був неймовірно позитивним завдяки нашим друзям з регбійного клубу «Rugby Kobiet KS Budowlani Łódź», які допомагали з організацією зборів та тренувань для наших збірних у польському місті Лодзь.

Хочеться висловити особисту подяку Michał Czerwiowski, який від самого початку війни підтримував словом та ділом Федерацію Регбі України.

Michał повністю взяв на себе організацію проживання та тренувань наших збірних та весь час був на зв'язку з менеджментом ФРУ.

Наразі юні спортсмени обох збірних націлені на перемогу, завдяки підтримці тренерів та активним тренуванням.

Нагадаємо, що вже завтра розпочнеться чемпіонат Європи з регбі-7 для чоловічих збірних U18 у м. Зомбкі (Польща), де наша регбісти зустрінуться з командами Іспанії, Німеччини та Ірландії.

Бажаємо хлопцям удачі у поєдинках з такими сильними європейськими командами Rugby Europe!

Віримо в вас!

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
ВЕТЕРАНИ УКРАЇНСЬКОГО РЕГБІ ЗІГРАЛИ МАТЧ ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ШЕЛЕСТОВИЧА В ОДЕСІ