Новина детально
21 червня 2022 р.

ВАДА продовжить підтримку України в умовах російської військової агресії

У рамках Спортивного форуму ЄС у Ліллі (Франція) відбулась зустріч Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта з керівником Офісу Президента ВАДА Вітольда Баньки Рафалом Піхотою.

Вадим Гутцайт подякував ВАДА за консолідацію зусиль національних антидопінгових організацій, що здійснюють тестування українських атлетів, які перебувають на зборах та змаганнях за кордоном у зв’язку з військовою агресією Росії в Україні.

Рафал Піхота своєю чергою запевнив Міністра у готовності Всесвітнього антидопінгового агентства і надалі допомагати національній антидопінговій спільноті та українським спортсменам.

Як повідомлялось раніше, ВАДА отримало запит від Національного антидопінгового центру України (НАДЦУ) з проханням про допомогу у забезпеченні належного тестування українських спортсменів, які були змушені покинути країну. Наразі вже 19 національних антидопінгових організацій долучились до такої акції солідарності з українським спортом.

Під час зустрічі сторони обговорили спільні кроки для посилення взаємодії у боротьбі з допінгом у спорті та домовились підтримувати постійні зв’язки між експертами ВАДА, НАДЦУ та Мінмолодьспорту щодо імплементації нового антидопінгового законодавства в Україні.

Вадим Гутцайт наголосив, що Міністерство молоді та спорту України навіть в умовах війни прагне виконувати міжнародні зобов’язання у спорті у повному обсязі, спрямовуючи зусилля на розбудову національного механізму боротьби з допінгом та зміцнення спроможності Національного антидопінгового центру України.

Міністерство молоді та спорту України

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»