Новина детально
05 червня 2022 р.

#OnlyOneEarth: як регбійна родина відзначає Всесвітній день навколишнього середовища 2022 року

5 червня відзначається Всесвітній день довкілля, офіційний день Організації Об’єднаних Націй, який є важливою датою в календарі, щоб заохочувати суспільство переходити від слів до дій, коли йдеться про боротьбу зі зміною клімату.

- Підтримка спортсменів демонструє необхідність поваги, солідарності та дій для подолання кліматичної кризи.

- У World Rugby ведуться роботи щодо скорочення вдвічі викидів вуглецю до 2030 року, як зазначено в нещодавно запущеному Плані екологічної стійкості до 2030 року.

- Спільнота регбі попросила показати свій номер дії на Землі.

Оскільки кожен сектор суспільства має свою роль, спорт нічим не відрізняється, і World Rugby разом зі спортсменами, вболівальниками, партнерами та іншими зацікавленими сторонами працює над подальшим і більш формальним впровадженням сталого розвитку у свою діяльність після запуску свого Плану екологічної стійкості 2030 (ESP 2030), спираючись на свої зобов’язання як підписанта Рамкової програми Організації Об’єднаних Націй «Спорт заради клімату» щодо скорочення викидів парникових газів та ініціативи ООН з навколишнього середовища/Міжнародного олімпійського комітету «Чисті моря».

Виступаючи з цієї нагоди, голова Всесвітньої федерації регбі сер Bill Beaumont сказав наступне: «Всесвітній день довкілля є ідеальною можливістю для нас подумати про вплив нашої роботи на сьогоднішній день, оскільки ми прагнемо наростити імпульс на шляху до зменшення вдвічі викидів вуглецю до 2030 року.

Мене радують зусилля багатьох зацікавлених сторін та рівень їхньої відданості нашим спільним цілям – зміна клімату – це суперник, якому ми не можемо дозволити собі програти, якщо хочемо забезпечити стійке майбутнє – не лише для нашого спорту, а й для нашої планети».

Детальніше:

https://www.world.rugby/news/720611/onlyoneearth-as-rugby-family-marks-world-environment-day-2022

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)