01 червня 2022 р.
ДМИТРО СИЧОВ СТАВ ПРИЗЕРОМ ЧЕМПІОНАТУ НІМЕЧЧИНИ З РЕГБІ-15
Вихованець одеської школи «Лідерс» Дмитро Сичов (тренер – Михайло Чишко), який під час війни тимчасово покинув Україну, став призером чемпіонату Німеччини з регбі-15 серед юнаків 2004-2005 років народження.
У складі команди HRK «Ruderklub» Дмитро, який грав на позиції 13-го номера, причому, у всіх іграх - в основному складі, завоював бронзову медаль. На фото нижче Дмитро – крайній праворуч.
![](upload/photos/izobrazhenie_viber_2022-05-30_18-55-05-591.jpg)
Сам Сичов «бронзі» не зрадів, оскільки хотів стати чемпіоном Німеччини, але, як кажуть, не все відразу!
Вітаємо з міжнародним досягненням!
rugby.od.ua