Новина детально
22 травня 2022 р.

Завершилася Всесвітня літня Гімназіада-2022

З 14 по 22 травня відбулась визначна подія у світі шкільного спорту - Гімназіада 2022!

У змаганнях брали участь 3600 учасників із 63 країн світу!

Не зважаючи на військовий стан в Україні, наші школярі все ж таки взяли участь та гідно представили нашу країну на Гімназіаді у Франції.

Нашу команду представляли 93 учнів та учениць віком від 16 до 18 років.

Учнівська збірна України була представлена у таких видах спорту: регбі-7, бадмінтон, баскетбол 3х3, бокс, боротьба вільна, боротьба греко-римська, волейбол пляжний, гімнастика спортивна, дзюдо, легка атлетика, плавання, спортивне орієнтування, брейкінг, теніс настільний, тхеквондо (ВТФ), стрільба з лука та фехтування!

Протягом міжнародних змагань наші юні спортсмени показали, що українці - це сильна нація! І довели це всьому світові виборовши 11 золотих медалей, 18 срібних медалей та 19 бронзових медалей!

Нашу збірну тепло зустрічали організатори змагань, а також представники інших країн світу!

Від щирого серця хочемо подякувати за всебічну підтримку та сприяння Міністру освіти і науки України Сергію Шкарлету, Міністру молоді та спорту Вадиму Гутцайту, Міністру освіти Франції Жан-Мішель Бланкер, президенту Міжнародної федерації учнівського спорту Лорану Петринці, президенту Української федерації учнівського спорту Роману Гребі, керівникам всеукраїнських федерацій та тренерам з видів спорту, відповідальним працівникам Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та його філіям, які брали участь в організації та підготовці учасників до участі у Всесвітній Гімназіаді!

Наступна Всесвітня Гімназіада відбудеться в Бахрейні у 2024 році!

Вітаємо переможців та призерів!

Разом до Перемоги!

Слава Україні!

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України - КФВС МОН України

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!