Новина детально
28 лютого 2022 р.

ФРУ закликає World Rugby заборонити російським командам брати участь у всіх змаганнях!

Федерація регбі України звернулася до World Rugby і Rugby Europe із закликом заборонити російським командам брати участь у всіх міжнародних змаганнях з регбі.

У листі ФРУ просить владу регбі «уявити, що ваші дружини, ваші дочки, ваші матері мають прокидатися серед ночі під звуки пострілів, артилерійських снарядів; або не в змозі вийти на вулицю, боячись пострілу».

«Уявіть собі ваших братів чи синів, яких призовуть до армії і посадять на перехресті, чи на мосту проти російського танка. Ось чим живе українська регбійна родина, поки ми говоримо».

Лист адресований безпосередньо голові Світової федерації регбі Біллу Бомонту та президенту Європейської федерації регбі Октавіану Мораріу і підписаний Євгеном Баженковим, президентом Федерації регбі України.

World Rugby підтвердив The42, що підтримував контакти з українською федерацією та розгляне «подальші потенційні санкції щодо Росії».

Подробиці

https://www.the42.ie/ukraine-russia-world-rugby-5696416-Feb2022/?utm_source=shortlink

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Відкрита першість Голосіївського району міста Києва з регбі «Argo Cup 2023»