13 листопада 2021 р.
ЖІНОЧА ЗБІРНА ОДЕСИ U-21 ВИГРАЛА МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР У МОЛДОВІ
Жіноча збірна Одеси делегувала до Кишинева, де сьогодні проходив міжнародний турнір з регбі-7, молодіжний склад. До всього іншого, ні головний тренер команди Крістіна Катилова, ні граючий тренер команди Марина Кишмар до столиці Молдови, з суб'єктивних причин, не їздили, тому виконувачем обов'язків наставниці збірної Одеси була Анастасія Крижановська, а досвідчені регбістки команди Тетяна Тарасюк та Карина Храмова працювали на турнірі в якості суддів. Також у ролі суддів у Кишиневі працювали Богдан Жулавський та Ольга Суркова.
Але й у такому складі одеситки перевершили всі очікування! У першому раунді наші дівчата з рахунком 17:10 обіграли місцевий "Фенікс" та розгромили румунську "Агрономію" - 32:0.
У другому раунді "сині" знову з боями розібралися з "Фенікс" - 17:12 - і досить скромно здолали "Агрономію" - 14:5.
Таким чином, набравши 16 очок із 16 можливих (бонусні бали не нараховувалися), збірна Одеси здобула міжнародний трофей, «Фенікс» набрав вісім пунктів і став другим, а «Агрономія» фінішувала останньою.
Також зазначимо, що найкращою регбісткою турніру була визнана одеситка Анастасія Кузьміна.
Що ж, вітаємо одеських регбісток з успішним завершенням сезону-2021 та бажаємо їм продовжувати прогресувати та завойовувати нові титули!
rugby.od.ua