21 вересня 2021 р.
ОДЕСЬКЕ ДЕРБІ: «КРЕДО-1963» ЗІГРАЄ з «ПОЛІТЕХНІКОМ» В ОСТАННЮ СУБОТУ ВЕРЕСНЯ
Найближчої суботи, 25 вересня, на стадіоні «Академія Спорту» відбудеться друге в нинішньому сезоні одеське дербі в рамках чоловічої Суперліги з регбі-15: «КРЕДО-1963» прийме земляків з «Політехніка».
Дана зустріч буде цікава не тільки тим, що в ній зустрічаються команди з одного міста (а значить, підтримка буде у обох колективів), а й тим, що в разі перемоги з «бонусом» «кредівці» достроково забезпечать собі срібні медалі Суперліги.
«Смугастим» ж необхідно набирати очки в цій зустрічі для того щоб не зайняти в результаті останнє місце в турнірній таблиці: київський «Антарес» вже «піджимає» підопічних Вадима Яскіна і Віктора Гуленка.
Також відзначимо, що ця гра стане першою домашньою для «КРЕДО» за три місяці, адже в останній раз в «п'ятнашці» «червоно-білі» грали на своєму полі ще 26 червня з харківським «Олімпом».
До слова, і «Політехнік» зіграє в Одесі вперше з 27 червня, нехай ця зустріч офіційно виїзна для цієї команди.
Розпочнеться «одеське дербі» о 12:00.
rugby.od.ua