Новина детально
01 червня 2021 р.

23 червня в Україні відзначать «Олімпійський день»

Друзі, 23 червня «заряджатися спортом» буде вся країна!

Україна долучиться до відзначення Олімпійського дня, який святкують в усьому світі з нагоди дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року).

Наша країна повноцінно долучилася до масштабного Всеукраїнського відзначення такого Дня з 2005 року, коли НОК України очолив Олімпійський чемпіон, Герой України Сергій Бубка. На сьогодні Олімпійський день, який відзначають у понад 200 країн світу, переріс у набагато більше, ніж просто спортивний захід.

Цьогоріч НОК України проводить Олімпійський день під гаслом «Заряджайся спортом», головна мета якого нагадати всім, що саме спорт здатний надихнути на нові звершення, саме він допомагає повірити у власні сили, надає сил боротися з труднощами, зміцнюючи нашу життєстійкість. Завдяки спорту ми змінюємося, стаємо здоровішими, щасливішими, покращується настрій і з’являється дух переможця.

23 червня заряджати спортом будуть не лише відомі олімпійці, а й зірки шоу-бізнесу, телебачення, театру та кіно, відомі особистості.

НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»