29 травня 2021 р.
В ОДЕСІ ВІДБУВСЯ ДИТЯЧИЙ ФЕСТИВАЛЬ РЕГБІ-5, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ
Сьогодні на відкритих майданчиках стадіону «Академія Спорту» відбувся другий в цьому році дитячий фестиваль регбі-5.
Цього разу, він був присвячений Дню захисту дітей.
Чотири команди («Йосип Дерибас», «Киріак Костанді», «Франц Фраполлі» і «Леонід Шелестович») пограли один з одним за коловою системою, після чого зробили спільне фото і продовжили спілкування вже за межами майданчика.
На жаль, провести Чемпіонат Дитячої регбійної ліги Одеси навесні не вдалося, однак ми сподіваємося, що восени, після початку нового навчального року, команди зможуть взяти участь в традиційному турнірі з регбі-5.
rugby.od.ua