Новина детально
28 травня 2021 р.

Регбісти «Олімпа» висадили 100 саджанців дерев в ХОДКЛ №1 (ВІДЕО)

Вчора регбісти харківського «Олімпа» взяли участь в озелененні території Харківської обласної дитячої клінічної лікарні №1, яка святкує своє 45-річчя з дня заснування, і висадили 100 саджанців дерев павловнії.

Висадку листопадних високих дерев, які здатні наситити територію киснем, регбісти «Олімпа» анонсували в квітні, коли відвідували медичний заклад.

«Ми дуже вдячні нашим друзям регбійному клубу «Олімп» і головному тренеру Валерію Кочанову за ту увагу, яку вони приділяють нашому закладу. Сьогодні чемпіони з регбі допомогли озеленити територію лікарні, висадивши 100 саджанців дерев, і таким чином ми створимо цілу паркову зону, насичену киснем, для наших пацієнтів», - підкреслила генеральний директор ОДКЛ №1, професор Оксана Піонтковська.

Даний сорт дерев був обраний не випадково. Павловнія, на думку професіоналів - це швидкозростаюче дерево і ціла фабрика з виробництва кисню, так як виділяє його в 6 разів більше, ніж інші дерева.

rcolimp.com.ua


 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!