Новина детально
08 травня 2021 р.

КРІСТІНА КАТІЛОВА - ПРО ПЕРЕМОГУ ЗБІРНОЇ ОДЕСИ В 2-МУ ТУРІ ЖІНОЧОЇ СУПЕРЛІГИ

Головний тренер збірної Одеси - Крістіна Катілова - в ексклюзивному інтерв'ю Rugby.od.ua поділилася своїми враженнями від перемог у другому турі жіночої Суперліги з регбі-7.

- Крістіно Анатоліївно, яку оцінку можете поставити своїй команді за підсумками другого туру?

- Ми прагнемо демонструвати зовсім інший рівень гри і підготовки, тому з технічної точки зору і функціональної готовності, мабуть, поставлю поки «задовільно», а ось по самовіддачі, характеру, бажанню перемагати - тільки «відмінно». Дівчата йдуть до своєї мети, до третього поспіль чемпіонського титулу, не здають позиції, але поки ще є певні проблеми з хвилюванням.

- Яка гра у другому турі була найважчою для збірної Одеси?

- Я вважаю, що перший матч - з львівськими «Левицями» - вийшов важче, ніж інші три. Причина банальна - дівчатам було складно налаштуватися і вийти на поле з необхідним азартом. Можливо, позначилася довга дорога до Харкова і певна втома. А так, всі зустрічі пройшли в «робочому режимі», дівчата старалися виконувати установку на гру, максимально надійно зіграти в захисті. Відрадно, що нам вдалося реалізувати більшість своїх моментів.

- По ходу турніру складалося враження, що в трьох іграх збірна Одеси, якби була необхідність, могла зіграти могутніше. Економили сили на найважливішу дуель з «Авіатором»?

- На другий тур ми приїхали не в оптимальній формі, що, звичайно ж, впадало в очі. Можливо, тому здавалося, що ми економимо сили. У першому ж матчі дівчата зіткнулися з втомою і певною «важкістю», тому довелося розподілити енергію на всі чотири матчі. Напевно, в той день збірна Одеси могутніше б не зіграла, але це вже тренерська помилка, вважаю. У майбутньому будемо намагатися ефективніше готувати гравців і покращувати їх функціональну готовність. А відповідаючи на запитання, скажу, що спеціально до «Авіатору» ми ніколи не готуємося, виходимо на всі матчі з однаковою метою - нав'язати свою гру і перемогти.

- Якщо порівняти перший тур і другий, наскільки змінилася гра вашої команди і гра суперниць?

- Як на мене, так гра зовсім не змінилася, хіба що тільки здивували гості з Молдови - «Concept Ladies», які зіграли набагато слабше, ніж в першому турі в Одесі. Не всі дівчата змогли приїхати до Харкова, тому молдаванки виглядали гірше. Ми, в свою чергу, прибрали кілька типових помилок, але тут же з'явилися і нові. Будемо продовжувати відточувати свою майстерність і, сподіваюся, в третьому турі продемонструємо прогрес.

- Цього сезону не так часто бере на себе гру в атаці Марина Кишмар (Бородіна), яка більше грає на «руйнування» атак суперниць. Це свідоме рішення або ж суперниці просто максимально уважно грають з кращою регбісткою України минулого року?

- Марина вже 10-й рік грає в регбі і сьогодні, як і в минулому році, залишається найкращою регбісткою в країні. Вона виконує величезний обсяг роботи на полі, вона - лідер команди, просто в перших турах вона більше проявляла себе в обороні. Якщо придивитися, то можна побачити і оцінити всю «чорнову роботу», яку вона зробила за вісім матчів. Взагалі, думаю, мало хто може похвалитися, що зміг «втекти» від Марини. Та й я сміливо скажу, що нашому капітану пощастило з командою, сьогодні у неї немає необхідності брати гру на себе. Дівчата ростуть з кожним матчем, і всі, хто виходить на поле, приносить команді багато користі. У цьому велика заслуга Марини вже і як тренера, а кожна спроба на полі - це результат командних дій.

- Судячи з побаченого в Харкові, ваш «головний біль» у вигляді непотрібних попереджень нікуди не поділася?

- Порушень дійсно дуже багато, що, в принципі, не властиво нашій команді. Гравці на високому рівні знають правила гри, а значить, підводить технічна складова, або ж вони дозволяють собі неправильно виконувати основні елементи. Так що перед третім туром у Львові будемо працювати над дисципліною.

rugby.od.ua

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!