16 березня 2021 р.
ВАЖЛИВО! Нагадування щодо ліцензування та паспортизації учасників офіційних всеукраїнських змагань з регбі 2021 року
Шановні колеги!
Повідомляємо, що станом на 15.03.2021 року, що визначено як крайній термін для подання заявок на ліцензування, велика кількість регбійних команд наразі ще не зареєстрована.
Відповідно до Календарного плану ліцензування нагадуємо про необхідність надіслати поіменні заявки на участь у чемпіонаті України для всіх учасників змагань: гравці, тренери, рефері та секретарі для допуску до змагань на 2021 рік:
upload/files/Licenzii_2021.zip
Велике прохання прискорити процес, адже зовсім скоро розпочинаємо новий сезон!