Новина детально
20 жовтня 2020 р.

Харків привітав з перемогами регбійну дружину Ярославського – клуб «Олімп»

Харківська міська рада провела урочистий прийом з нагоди перемоги регбійного клубу Олександра Ярославського «Олімп» в чемпіонаті України – команда якраз повернулася з Одеси з черговою перемогою.

«Спасибі, що ви прославляєте наше місто! – сказав, звертаючись до спортсменів Ігор Терехов, перший заступник міського голови. – Ваші перемоги ще раз підтверджують, що Харків – спортивний. Якщо раніше регбі був в дивину (наприклад, я особисто вперше за Союзу побачив регбістів на нашому стадіоні «Металіст»), то сьогодні ви показуєте, наскільки це сильний вид спорту. Ваша завзятість і труд – предмет для гордості всіх харків'ян. Величезне спасибі за це хочеться сказати Олександру Ярославському, президенту клубу. Радий за нашу національну збірну, кістяк якої складає «Олімп». Знаю, що команда і далі буде демонструвати такі ж гарні результати. Бажаю вам здоров'я і нових перемог!».

Гравці і тренери клубу «Олімп» отримали почесні грамоти. У відповідь регбісти презентували віцемеру Харкова Ігорю Терехову «фірмовий» клубний подарунок – регбійний м'яч зі своїми автографами. А гравець РК «Олімп» Олег Косарєв зазначив, що цього року спортсмени клубу успішно провели чемпіонат України і змогли повноцінно тренуватися, подолавши труднощі, пов'язані з пандемією і карантином.

«Ми повернулися з Одеси, де стали чемпіонами з регбі-15. Грали у фіналі з одеською командою «Кредо-63». У першому таймі було складно, але вже в другому ми впевнено вийшли вперед за очками. Також ми стали чемпіонами з регбі-7 і володарями кубка України, - розповів Олег Косарєв. – Хочеться сказати спасибі міській владі та нашому президентові Олександру Ярославському за підтримку, яка додає сил. Коли в спорт вкладаються не тільки гроші, а ще й любов, це дає величезний результат. Ще радий, що зараз спорт максимально популяризується у нас в місті».

Цей чемпіонський титул – вже 44-й національного рівня для регбійного клубу «Олімп». Харків'яни зібрали в своєму активі 16 чемпіонських з регбі-15, 11 – з регбі-7, а також 9 разів підопічні Валерія Кочанова піднімали над своїми головами Кубок України з регбі-15 і вісім разів – з регбі-7!

rcolimp.com.ua

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
НАГОРОДЖЕННЯ ЗАСНОВНИКІВ та ВЕТЕРАНІВ РЕГБІ КПІ ім. Ігоря Сікорського