Новина детально
26 вересня 2020 р.

Історичний момент: «Політехнік» здобув першу перемогу в Суперлізі

Одеський «Політехнік» сьогодні провів матч 4-го туру чемпіонату України з регбі-15 серед команд Суперліги: «смугасті» приймали київський «Антарес».

Сказати, що зустріч вийшла напруженою - нічого не сказати. «Політехнік» почав добре: Денис Примушинецький впевнено пробив два штрафних (6:0).

Втім, ще до перерви гості зі столиці, незважаючи на гідний опір з боку підопічних Вадима Яскіна і Віктора Гуленка, зуміли скоротити відставання (Березанський також реалізував штрафний), а потім Дмитро Каєвич заніс першу спробу в поєдинку, яку реалізацією підкріпив все той же Березанський - 6:10.

Третій штрафний в першій половині у виконанні Примушинецького скоротив відставання одеситів до мінімуму - 9:10, проте в другому таймі «Політехнік» виявився на межі поразки!

Незважаючи на солідну кількість часу, проведеного командами у заліковки киян, рахунок змінився на користь гостей: «Антарес» знову реалізував штрафний (Д´яченко), а потім Зайцев на всі сто відсотків використав помилку «Політехніка» в захисті - 9:18.

Пробий успішно Д´яченко реалізацію - одеситам б довелося зовсім несолодко, а так - перекладина, «ва-банк» від господарів поля, Богдан Качуровський вчасно відзначається спробою, а Примушинецький - реалізацією.

Перед самим фінальним свистком рахунок на табло був 16:18, шансів на перемогу у «політехніків» було небагато, адже гра на той час йшла, кажучи простою мовою, до виходу м'яча. Але одеситам вдалося заробити штрафний, а Примушинецький не здригнувся, впевнено потрапивши між «антенками». У підсумку - 100% успішних ударів над воротами зі стандартів, а це - перемога «Політехніка» 19:18!

rugby.od.ua

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Відкрита першість Голосіївського району міста Києва з регбі «Argo Cup 2023»