Новина детально
13 вересня 2020 р.

Регбі-15. Суперліга (чоловіки). РК «Поділля» (Хмельницький) – РК «Олімп» (Харків): коли переможця легко спрогнозувати (ФОТО)

Сьогодні, 13 вересня, в чемпіонаті України з регбі-15 серед чоловічих команд Суперліги відбувся матч 3-го туру. Хмельницький РК «Поділля» на стадіоні Політехнічного коледжу приймав багаторазового чемпіона країни «Олімп» з Харкова.

Цей матч став центральним у турі, адже «Олімп» та «Поділля» до звітного туру очолювали турнірну таблицю Суперліги, здобувши у двох попередніх матчах звитяги. Та фаворитом цього протистояння були саме харків’яни. «У регбі-15 вагому роль відіграють «важкі» нападники, - каже наставник хмельничан Олег Квасниця. – В «Олімпа» потужна команда, це єдиний професійний клуб. Тому нам з цими гравцями важко боротися на рівних».

«Поділля» не змогло задіяти в цьому матчі ряд гравців, які опинилися в лазареті через травми. Не зіграли, до прикладу, Олег Валюс та Мирослав Шуляк. Натомість Олег Квасниця зміг задіяти ряд молодих регбістів. «Потрібно хлопцям відчути, що таке справжнє регбі, - каже тренер «Поділля». – А тому і вирішили спробувати молодь у грі проти «Олімпа». Це для них величезний досвід».

Сам матч довів те, що «Олімп» і справді є лідером українського регбі. Вже за перші 5 хвилин харків’яни занесли дві спроби, підтвердивши статус фаворита змагань. Згодом харків’яни заробили ще 5 очок. «Поділля» ж ніяк не могло дійти до залікової зони гостей, а тому намагалося заробити якісь бали зі штрафних. Так, один із них і завершився вдалим ударом Олексія Лещенка, який приніс хмельничанам 3 очки. Щоправда, ще два штрафних удари Олексія були не точними. Ну, а «Олімп» у першому таймі забезпечив собі комфортний рахунок, занісши ще одну спробу, а тому друга половина гри стала, по суті, формальністю.

У другому таймі «Олімп» заніс ще дві спроби та вдало виконав ряд реалізацій. Хмельничани ж намагалися втримати суперника та відіграти пару балів. Та не вдалося. Отож, матч завершився перемогою гостей з рахунком 41:3.

«Нічого страшного не сталося, - каже Олег Квасниця. – Для нас головні матчі попереду. Вже 26 вересня граємо в Одесі проти «Кредо-1963», а потім вдома 3 жовтня приймаємо одеський «Політехнік». Саме ці матчі для нас будуть найважливішими в боротьбі за медалі чемпіонату».

ye.ua

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
ВЕТЕРАНИ УКРАЇНСЬКОГО РЕГБІ ЗІГРАЛИ МАТЧ ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ШЕЛЕСТОВИЧА В ОДЕСІ