Новина детально
17 серпня 2020 р.

Всеукраїнський Олімпійський урок-2020

Восени 2020 року, з 12 вересня по 30 жовтня, Національний олімпійський комітет спільно з Міністерством молоді та спорту України шістнадцятий рік поспіль буде проводити Всеукраїнський Олімпійський урок. У цьому році захід відбудеться в рамках Європейського тижня спорту, національним координатором якого виступає НОК України, під егідою Європейської Комісії та під слоганом #BeActive.

Цьогоріч Всеукраїнський Олімпійський урок пройде в режимі онлайн з використанням можливостей сучасних технологій й з дотриманням вимог карантинних норм та правил. Ця ініціатива відповідає рекомендаціям ВООЗ щодо підвищення рухової активності як одного із напрямків профілактики захворюваності, що особливо актуально в умовах пандемії COVID-19.

Разом з тим, ми не змінюємо мету проведення уроків – через презентацію усіх олімпійських видів спорту та наших яскравих атлетів представити громадськості, а передусім молодому поколінню яскравий та різноманітний світ спорту.

noc-ukr.org

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»