Новина детально
14 серпня 2020 р.

Завжди перші - девіз дитячого регбійного клубу «Київські соколи»

Що ми знаємо про регбі? Переважна більшість просто потисне плечима. Це тому, що їм не зустрічались люди, для яких регбі це їх життя.

Неймовірно позитивний та дружній колектив, більш схожий на велику родину, зустрів кореспондент ПІК на спортивних зборах у Лазурному. Це київський дитячий регбійний клуб «Київські соколи».

Клуб заснований військовими, на початку вересня святкуватиме два роки від заснування, але має вагомі досягнення на міжнародній та національній спортивній арені.

Завдяки команді соколів гімн України звучав неодноразово на стадіонах Австрії, Італії, ОАЕ, Швеції.

Дитячий регбійний клуб «Київські соколи» - переможець United World Games(2019, Австрія), Viking Cup(2019, Швеція), срібний призер Mini Rugby 6 Nation (2019, Італія) та HSBC Rugby Festival Dubai (2020, OAE), бронзовий призер Чемпіонату України з регбіліг; чинний Чемпіон Києва з регбі та регбі-7, переможець низки міжнародних турнірів.

Більше фото:

https://pik.ua/photos/url/zavzhdi-pershi---deviz-ditjachogo-regbijnogo-klubu-kijivski-sokoli?fbclid=IwAR1-qSvJgiwQoOf1nnAZzPYLvtWsKc9Z9DiW6pOfST-Shy9GinshvhAJnKw

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!