Новина детально
19 травня 2020 р.

Рекомендації щодо реадаптації спортсменів збірних команд України

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.05.2020 № 343 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» з 11 травня 2020 року дозволено проведення навчально-тренувальних зборів спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Фахівцями розроблені рекомендації щодо реадаптації спортсменів та побудови тренувального процесу з метою забезпечення поступового виходу з карантину та відновлення тренувального процесу спортсменів національних збірних команд України.

Пропонуємо ознайомитися з зазначеними рекомендаціями для подальшого використання в роботі з підготовки спортсменів національних збірних команд України з олімпійських видів спорту в умовах карантину через епідемію гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Рекомендації щодо реадаптації спортсменів збірних команд України (завантажити).

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
ВЕТЕРАНИ УКРАЇНСЬКОГО РЕГБІ ЗІГРАЛИ МАТЧ ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ШЕЛЕСТОВИЧА В ОДЕСІ