Новина детально
06 травня 2020 р.

НАТАЛІЯ КОЗАЧУК: «КАРАНТИН - ЦЕ ЧУДОВА МОЖЛИВІСТЬ ПРОВЕСТИ БІЛЬШЕ ЧАСУ З РІДНИМИ І БЛИЗЬКИМИ»

Пандемія коронавірусу боляче вдарила по спорту, фактично зупинивши його. Але у всьому слід шукати позитив, відтак ми вирішили започаткувати рубрику #позитивукарантині і запитати наших спортсменів: «Який позитив ви знаходите в цей непростий час? Як змінилися ваші комунікації? Можливо, займаєтеся чимось таким, до чого раніше не доходили руки? Або відкрили для себе щось нове під час карантину? Чи займаєтеся вдосконаленням, тренуванням якихось характеристик, які знадобляться після завершення карантину? А може позбулися якихось шкідливих звичок?»

Сьогодні на наші питання відповідає унікальна львівська спортсменка, яка одночасно виступає за національні жіночі збірні України з регбі і хокею Наталія Козачук:

«Карантин - це чудова можливість провести більше часу з рідними і близькими. Також на карантині не є час розслаблятись повністю, тому потрібно тренуватись індивідуально, щоб не втрачати фізичної форми і покращувати її. Зараз є час на читання книжок - як художної літератури, так і матеріалів, що стосуються спортивної діяльності. НОК України започаткували серію вебінарів, що є чудовою можливістю провести корисно і цікаво час, дізнатись щось нове. Маю мету - покращити англійську мову. У зв’язку з цим переглядаю фільми, які давно хотіла подивитись мовою оригіналу. А загалом налаштовуюся, що скоро закінчиться карантин і ввійду з новими силами у тренування».

Відділення НОК України у Львівській області

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)