Новина детально
16 квітня 2020 р.

Комісії НОК «Антураж атлета» та Комісія атлетів обговорили освітні напрямки розвитку спортсменів та їх оточення

Сьогодні президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка взяв участь в онлайн-засіданні Комісій НОК України «Антураж атлета» та Комісії атлетів на чолі з їх головами, призерками Олімпійських ігор Оленою Говоровою та Ольгою Саладухою.

Комісії підтримали рішення Міжнародного Олімпійського Комітету щодо перенесення Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо в умовах пандемії.

«Безумовно, зараз усім дуже непросто психологічно, але треба дивитися лише вперед. Це перегорнута сторінка. Не давати слабину, рухатися й бути сильним. Не можна опускати руки! Життя – це постійна боротьба й завжди треба боротися. Спортсмени – сильні люди, генофонд нації. Й після кар'єри життя не закінчується, тому про завтра треба думати вже сьогодні. Як у спорті, так і в житті треба рости, вдосконалюватися й вчитися», - наголосив Сергій Бубка, який очолює Антуражну комісію Міжнародного Олімпійського Комітету.

Під час дискусії присутні обговорили інформаційно-освітній проект Sportcamp&more за участю відомих лекторів, запровадження серії вебінарів для атлетів і тренерів від науковців та фахівців Олімпійського інституту щодо різних аспектів підготовки до Олімпійських ігор, психологічного стану, харчування тощо.

Члени Комісій розглянули питання пропагування здорового способу життя та занять спортом серед молодого покоління шляхом видання дитячих книжок та створення освітньої платформи онлайн.

Член Комісії атлетів НОК Дмитро Кірпулянський детально розповів про освітню програму МОК Athletes365 та можливості її поширення серед української спортивної спільноти. Більш детально з цим проектом згодом можна буде ознайомитися на офіційних ресурсах НОК України.

noc-ukr.org

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
У Рівному відбувся Відкритий кубок Рівненської області з регбі-7 памꞌяті Героя України Володимира Стельмаха