Новина детально
07 квітня 2020 р.

Європейська програма ERASMUS + SPORT - Новий проєкт: Подвійна карʹєра спортсменів

Італійська асоціація регбі працює над проєктною пропозицією в рамках європейської програми ERASMUS + SPORT (термін подачі заявок у зв’язку з пандемією коронавірусу перенесено з 2 квітня на 21 квітня 2020 року).

Цей проєкт хоче відповісти на необхідність створення подвійної кар'єри для спортсменів.

В останні роки спорт все частіше стає комерційною діяльністю, і число професійних і напівпрофесійних спортсменів значно зросло. У наші дні, щоб досягти успіху, спортсмени з самого малку змушені витрачати майже весь свій час і енергію виключно на тренування і змагання, приділяючи менше уваги освіті.

Загальною тенденцією було зосередитися на короткострокових цілях, в пошуках спортивного успіху, ігноруючи, яким буде життя після спортивної кар'єри. В результаті багато спортсменів завершили свою спортивну кар'єру як професіонали, опинившись без академічної або професійної кваліфікації, необхідної для пошуку роботи.

З огляду на це проєкт ERASMSUS + SPORT спрямований на оцінку поточної ситуації з освітньою підготовкою спортсменів в країнах-партнерах і вироблення пропозицій щодо їх реалізації.

Більше інформації:

upload/files/abstract_Dual_Career.pdf

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»