Новина детально
02 квітня 2020 р.

НОК розширює можливості розвитку українських спортсменів

На цьому наголосила під час свого виступу на засіданні Виконкому Національного олімпійського комітету України, що відбувалося в онлайн режимі, голова Комісії НОК «Антураж атлета», призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики Олена Говорова.

У цей непростий для всієї країни та світу час Олімпійський комітет України надає чудову можливість атлетам самовдосконалюватися й отримувати нові знання в режимі онлайн.

«Ми запровадили онлайн-тренінги та онлайн-курси для наших спортсменів у тісній співпраці з компанією IPS на чолі з відомим тренером з самовдосконалення Іцхаком Пінтосевичем. Сьогодні ми намагаємося привернути увагу наших атлетів до самоосвіти, маючи намір створити цілу освітню платформу для них. Ми й надалі активно співпрацюємо з Фондом братів Кличків й ведемо переговори з новими цікавими спікерами», – відзначила Олена Говорова.

Вона поінформувала, що нещодавно відбувся вебінар курсу «Мислення переможця» в рамках освітнього проекту НОК «Sportcamp&more». Спікером лекції виступив Іцхак Пінтосевича. До дискусії долучилися понад 60 українських атлетів та тренерів.

Також у соціальних мережах активно триває ще одна ініціатива Комісії НОК «Антураж атлета» та Комісії атлетів НОК України – челендж #тренуйсявдома. Наші відомі олімпійці закликають українців залишатися вдома й берегти своє здоров'я, але не забувати й про підтримку власної спортивної форми. Уславлені спортсмени діляться своїми навиками занять спортом вдома. Слід відзначити, ця ініціатива отримала чудову підтримку та зацікавленість засобів масової інформації.

«Освіта атлетів – це дуже актуальне і важливе питання в будь-який час. Сьогодні кожен з нас має можливість навчатися вдома. Займатися своїм самовдосконаленням та власною освітою, тому що в нашому житті знання – це наш скарб. Й обов'язково треба пам'ятати, що навіть вдома можна займатися спортом та слідкувати за своєю спортивною формою», – відзначив президент НОК, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

noc-ukr.org

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
У Рівному відбувся Відкритий кубок Рівненської області з регбі-7 памꞌяті Героя України Володимира Стельмаха