Новина детально
13 березня 2020 р.

Христина КАТІЛОВА: «Втрата досвідчених гравців додала проблем, але це - шанс для молоді»

Втрату трьох досвідчених гравців жіночої збірної Одеси в ексклюзивному інтерв'ю прес-службі Федерації регбі Одеської області прокоментувала головний тренер команди Христина Катілова.

- Христино Анатоліївно, наскільки мені відомо, за жіночу збірну Одеси більше не будуть виступати відразу три важливих гравця. Розкажіть, будь ласка, чому так сталося ...

- Дійсно, в нинішнє міжсезоння нашу команду за власним бажанням покинули відразу три ключових гравці - досвідчені і титуловані гравці Катерина Ткаченко, Ольга Суркова і Анастасія Бардика.

Катерина не зможе суміщати гри за збірну Одеси з регбі через те, що професійно займається гандболом, підписала контракт, а Анастасія та Ольга вирішили зосередитися на іграх за збірну України. Можливо, вони також будуть виступати за кордоном. Крім того, у Ольги, як відомо, додаткові обов'язки у збірній країни і Федерації регбі України, спрямовані на розвиток жіночого регбі в країні. Крім того, всі вони – дівчата сімейні, є свої «жіночі» справи, діти ... Поєднувати стільки всього дуже складно як фізично, так і морально.

- Втрати серйозні ...

- Так, з огляду на те, що в нашому форматі регбі на поле виходять сім гравців, то можна говорити про те, що нас покинуло пів команди. (Сміється)

Причому, якщо Настю Бардика, яка грала в «сутичці», нам є ким замінити, конкуренція тут, слава Богу, є присутньою, то з позиціями 10-го і 12-го номерів є проблеми. Нам доводиться експериментувати, пробувати і практично з нуля награвати в центрі молодь. Добре це чи погано - поки складно сказати, однак зміни в складі підштовхнули нас до додаткової підготовки. Самі розумієте, це - те ще головний біль.

- Що скажете про «підживлення»? Чи є нові обличчя в команді?

- Так, безумовно. Називати прізвища поки не буду, проте з нами активно тренуються дівчата з ОДЮСШ, у яких є перспектива потрапити в юніорську збірну України. Всі працюють, стараються, думаю, будемо підключати дівчаток до ігор. А поки нам належить серйозна і кропітка робота, адже в сезоні-2020 ми хочемо захистити всі свої титули.

credo63.com

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
НАГОРОДЖЕННЯ ЗАСНОВНИКІВ та ВЕТЕРАНІВ РЕГБІ КПІ ім. Ігоря Сікорського