Новина детально
15 січня 2020 р.

World Rugby: великий рік в заходах захисту прав гравців

У зв'язку з тим, що регбі як і раніше буде демонструвати експоненціальний ріст своїх шанувальників вже на початку нового десятиліття, науково-обґрунтована кампанія World Rugby щодо зниження ризику отримання травм в спорті продовжує здійснювати позитивний вплив.

Благополуччя гравців є головним пріоритетом цього виду спорту, тому в останні роки кількість травм в елітному регбі в світі скоротилася завдяки далекоглядному і заснованому на дослідженнях підході до профілактики та управління травмами.

Оскільки регбійна спільнота зосереджена на зниженні ризику струсу мозку, рівень травматизму в глобальних змаганнях еліти знизився на 15% (30% на чемпіонаті світу з регбі 2019), демонструючи зміну культури, поведінки і суворе дотримання стандартів добробуту гравців World Rugby.

Ключовим фактором запобігання травматизму є процес перегляду законодавства і минулого року Виконавчий комітет World Rugby схвалив пакет інноваційних законів, спеціально розроблених для зменшення травматизму на всіх рівнях.

Подробиці читайте в статті «Big year for player welfare law trials kicks off» World Rugby за посиланням:
https://www.world.rugby/news/550965?fbclid=IwAR1aNtnhUmT0-zBULns6h51JBTRRI_x_176l0TmpFWyQGFtlo3lwIJnUXVQ

 
16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

08 серпня 2020 г.
ALLAVLOG про жіноче регбі у Львові. Тренуємось з РК «Левиці» (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «ALLAVLOG про жіноче регбі у Львові. Тренуємось з РК «Левиці» (ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»