Новина детально
27 жовтня 2019 р.

Нова спортивна перемога столичних патрульних (ФОТО)

Сьогодні, 27 жовтня, на тренувальній базі Динамо (Київ) у Конча-Заспі, відбувся перший кубок з регбі-7 – Patrol Sevens. Захід відбувся за ініціативи патрульної поліції міста Києва та зібрав під своїм крилом чимало прихильників цього олімпійського виду спорту.

Київські патрульні, які пройшли шлях від аматорів до професіоналів, продемонстрували просто титанічну підготовку та витримку. Столичні козаки вже з перших секунд атакували команду «Brave» та з розгромним рахунком у 22:7 здобули яскраву перемогу. Не подарували патрульні перемоги й білоруським «Варягам», які не очікували такого тиску та майстерності. Команда «Патруль» обійшла суперників з рахунком 19:7.

Нагадуємо, що капітаном команди поліцейських є командир батальйону Євген Зборовський.

«Попри щоденне фізичне та моральне навантаження на службі, спорт — невід’ємна частина життя поліцейських. Фізичні навантаження загартовують характер, роблять його більш стресостійким та вольовим» — розповідає капітан команди.

Вітаємо переможців із золотом. Бажаємо наснаги, нових перемог та незламності духу!

Патрульна поліція Києва

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Відкрита першість Голосіївського району міста Києва з регбі «Argo Cup 2023»