Новина детально
06 жовтня 2019 р.

«Політехнік» розгромив «Дніпро» і став переможцем Вищої ліги

Перемога з будь-яким рахунком гарантувала «Політехніку» підсумкове перше місце в чемпіонаті України серед клубів Вищої ліги з регбі-15. І, треба сказати, підопічні Зураба Кікачеішвілі не просто виконали, а й перевиконали завдання на гру.

ПОЛІТЕХНІК (Одеса) - ДНІПРО - 63:7 (34:7)

6 жовтня 2019 року. Одеса. «Академія Спорту»

Спроби: Олександр Маліхатко, 5, Сергій Липецький, 16, 34, Олександр Мудряк, 20, Вадим Яскін, 26, 40, Андрій Царюк, 42, Олександр Кошерь, 44, Павло Пастух, 50, Костянтин Андрієвський, 57, Станіслав Бондаренко, 61 - Микола Лозовий, 31.

Реалізації: Олексій Гайдаржи, 34, 40, 45, Павло Пастух, 62.

Незважаючи на гідний опір з боку дніпрян, Політехнік здорово провів як перший тайм, так і другий. Одесити якісно захищалися і відмінно атакували, в результаті чого всі свої проблеми вирішили ще до перерви - 34:7.

У другому таймі «політехніки» не зупинилися, подарувавши вболівальникам ще п'ять спроб, а в цілому перевага господарів поля над гостями досягла 56-ти очок.

Перемога з рахунком 63:7 не тільки продовжила приємну серію одеситів (шість перемог у шести іграх), а й за дві гри до фінішу сезону забезпечила їм золоті медалі Вищої ліги!

credo63.com

25 серпня 2024 г.
«Левиці» (Львів) вибороли Кубок України 2024 року з регбі-7 серед жінок!

Відео галерея до новини ««Левиці» (Львів) вибороли Кубок України 2024 року з регбі-7 серед жінок!».

21 червня 2024 г.

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)