Новина детально
17 липня 2019 р.

12 найсильніших жіночих команд Європи з регбі-7 приїдуть до Харкова!

20-21 липня в Україні пройде другий тур жіночого чемпіонату Європи з регбі-7 в дивізіоні «GRAND PRIX SERIES». На стадіоні «Динамо» в Харкові змагатимуться найкращі жіночі збірні континенту.

ЧЄ-2019 з регбі-7. GRAND PRIX SERIES. 2-й тур:

Група «А»: Франція, Шотландія, Польща, Україна.

18:20 Польща – Україна

Група «В»: Росія, Англія, Бельгія, Нідерланди.

Група «С»: Іспанія, Ірландія, Італія, Уельс.

21.07.2019 р.

Ігри раунду плей-офф

Чемпіонство в першому турі вибороли француженки, які у фіналі були сильнішими за росіянок – 15:7. Українки посіли 12-те місце.

Підсумки стартового туру ЧЄ з регбі-7 серед жінок.

Запрошуємо усіх вболівальників спорту до Харкова на захоплюючі протистояння елітних колективів Європи з олімпійського виду регбі!

30 вересня 2023 г.

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».