Новина детально
19 червня 2019 р.

Міжнародний дитячий центр «АРТЕК» відзначив свій 94-й День народження!

16 червня Міжнародний дитячий центр «АРТЕК», що в Пущі-Озерній, відзначав свій 94-й День народження. Святкові заходи артеківців відвідали перша леді України Олена ЗЕЛЕНСЬКА і президент Національного олімпійського комітету України Сергій БУБКА.

У дитячому центрі було безліч різних творчих локацій, а на стадіоні традиційно проводився регбійний турнір. В цей прекрасний літній день Кубок Артека з регбі здобула команда співдружності «Всемогутні», друге місце у дітей з співдружності «1 UA», а третє призове місце у співдружності «Незламні». Почесне 4-е місце вибороли учні 196-ої київської школи, які брали участь в змаганнях «поза конкурсом», але продемонстрували високу майстерність і велике бажання перемогти.

І ось на головну святкову сцену Артека запрошуються всі учасники регбійного турніру. Вітали та нагороджували юних регбістів заступник Міністра молоді та спорту України Микола МОВЧАН, начальник київського відділення фізкультури і спорту МОН України Сергій БОБРОВНИК, керівники Посольства Франції в Україні Кларіс БРОССАР, Шарль МАТЬЄ, Сільвен РІГОЛЛЕ, президент Фонду розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні Леонід ДЕЙНЕКО .

Кращими гравцями турніру були визнані Богдан РИНГАЧ, Дмитро ЦЕЛЮХ, Богдан АРТИСЮК (всі - «Артек») та учень 196-ої школи Андрій ТКАЧУК. Всі вони отримали пам'ятні медалі, призи та значки. Спеціальним призом і медаллю від Посольства Франції в Україні була нагороджена капітан команди 196-ої школи Дарина ТАРУШКО.

Від імені Федерації регбі України Микола МОВЧАН подарував «Артеку» регбійні м'ячі, а благодійний фонд «Від серця до серця» передав солодкі подарунки.

Сотні артеківців оваціями зустрічали учасників регбійних баталій. Особлива подяка була висловлена ​​головному судді турніру, майстру спорту з регбі Євгену ЗУБРИЦЬКОМУ, керівнику департаменту спорту «Артека» Павлу ПІНЧУКУ і заступнику генерального директора Центру Сергію КОНИКУ. На завершення, генеральний директор МДЦ «АРТЕК» Сергій КАПУСТІН подякував Міністерству молоді і спорту, Федерації регбі України, Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі і, особливо, Посольство Франції за активну участь у спортивному житті артеківців.

 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Робота «кипить»: Фотозвіт НТЗ чоловічої збірної України з регбі-15 до матчів ЧЄ